ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14171 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kärcher se opět bude zásadně podílet na zajištění čistoty KVIFF

0 jsk 28.6.2023

Společnost Kärcher, která je významným podporovatelem kultury a kulturního dědictví v mnoha zemích v celém světě, bude letos opět partnerem čistého festivalu, 57. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

„Dosavadní partnerství je velice pozitivně vnímáno jak u nás ve firmě, tak u organizátora i návštěvníků festivalu, proto si velice vážíme toho, že můžeme být součástí i sedmapadesátého ročníku této jedinečné události. Opět rádi pomůžeme se zajištěním a udržením čistoty v průběhu festivalu, zejména v prostorách a okolí hotelu Thermal, kolonády a přilehlých parků. Máme radost, že můžeme poskytnout naše nejnovější stroje a technologie, které se osvědčují v mnoha evropských i světových městech, stejně tak na kulturních a společenských událostech všeho druhu. Velice rádi přispějeme také k důrazu pořadatelů festivalu na co největší ekologičnost,” říká Milada Skutilová, generální ředitelka české pobočky Kärcher.

Kärcher poskytne uklízecím četám nejen komunální a zametací stroje pro venkovní úklid v exponovaných částech města, ale také širokou flotilu čisticích strojů, pomůcek a prostředků pro úklid a desinfekci vnitřních festivalových lokalit, zajistí i odpadové nádoby pro tříděný odpad. Experti společnosti Kärcher budou navíc po celou dobu festivalu k dispozici pro poradenství a supervizi úklidového řešení festivalu.