ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5315 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kapela Zrní vydává dvě alba v jednom týdnu

0 Petr Hašek 22.10.2012

Dnes vydává skupina Zrní své v pořadí třetí album Soundtrack ke konci světa a o tři dny později vydá ještě CD s taneční skupinou VerTeDance, hudební složku ze společného představení Kolik váží vaše touha?

Zatímco křest řadového alba chystá do pražského Paláce Akropolis na 22. prosince, společné album s VerTeDance pokřtí již ve čtvrtek 25. října v pražském divadle Ponec v závěru představení Kolik váží vaše touha?, které před nedávnem obdrželo ocenění Taneční představení roku.

„Spolupráce s holkama pro nás představovala úplně nový rozměr. Dřív jsme ke tvorbě písniček přistupovali víc tradičně a až díky nim jsme zjistili, že to dokážeme i jinak, absolutně spontánně,“ říkají členové Zrní, kteří pozitivně hodnotí i nedávnou spolupráci s Markétou Irglovou pro film Poslední z Aporveru.

Album Soundtrack ke konci světa na rozdíl od minulé desky Hrdina počítačový hry jde do světa původně nemělo být koncepční, ale koncept si kapelu nakonec našel. „Nemyslíme si, že bude konec světa. Ale téma jsme použili jako prostředek, životní hranu a zlom, který lidé řeší,“ vysvětlují Zrní.

tz