ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30644 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kapela Snarky Puppy míří do Česka

0 jsk 31.3.2022

Americká kapela Snarky Puppy, jež záměrně ignoruje žánrové hranice a získává ocenění v kategoriích od jazzu po R&B, vyráží po koronavirové pauze opět na evropské turné. Nevynechá při něm ani Českou republiku, 22. října zahraje na festivalu JazzFestBrno a o den později v Praze na Strunách podzimu. Do Evropy zamíří ověnčeni nedávnou cenou Grammy za živé album Live at the Royal Albert Hall.

„Kapela Snarky Puppy se už přes deset let výraznou měrou podílí na tom, jak se jazz mění a rozvíjí. V hledáčku naší umělecké rady je i proto už delší dobu a máme velkou radost, že se konečně dočkáme jejich pražské premiéry,“ těší se na koncert ve velkém sálu Lucerny ředitel festivalu Struny podzimu Marek Vrabec.

I v Brně si početný ansámbl odbude svou premiéru. Koncert v moravské metropoli hostí Sono Centrum. „Snarky Puppy spoluvytváří trendy instrumentální hudby. Stále přicházejí s inovativními nápady, které zvyšují jejich atraktivitu. Jejich vystoupení oslovují široké spektrum posluchačů od rockových a R&B až po fanoušky world music, a i proto se koncert uskuteční na stání,“ říká umělecký ředitel JazzFestu Brno Vilém Spilka. Vstupenky na koncerty jsou k dispozici už nyní na webech strunypodzimu.cz a jazzfestbrno.cz.