ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8112 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kapela Mandrage vyrazila za fanoušky do regionů

0 jsk 16.10.2018

Plzeňská skupina Mandrage vyrazila na začátku října na podzimní turné. Její první koncert v Boskovicích byl vyprodaný a atmosféru velkolepé show přiveze tento týden do Trutnova (18. 10.) a České Lípy (19. 10.). Fanoušci se mohou těšit nejen na novinky z letošní desky Po půlnoci, ale i na nejznámější hity.

„Začátek turné byl super. Atmosféru vyprodaných Boskovic jsme si užili na maximum, stejně jako Bratislavu, kam se rádi vracíme. Hrát písničky z posledního alba je navíc opravdu zábavné. Nepamatuju, že bych si někdy živé hraní takhle užíval,“ neskrývá nadšení klávesista František Bořík.

Kapela si pro turné vybrala místa, kam se tak často nedostane a fanoušci mají jedinečnou příležitost zažít originální vizuální show, za kterou by se nemusely stydět ani světové kapely. „Objíždíme místa, která máme rádi, ale nenavštívili jsme je většinou několik let, takže vždycky lovíme z paměti historky z minula,“ směje se klávesista.

26. října pokračuje turné v Havlíčkově Brodu, o den později Jindřichově Hradci, 2. listopadu v Ústí nad Orlicí, o den později v Dolním Benešově a potrvá do 24. listopadu, kdy skončí v Hořovicích.

(foto: Jan Zeman)

Tagy: