ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7629 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kapela Jelen vydala singl Někde kolem

0 jsk 21.2.2022

Loni na jaře zahájila skupina Jelen třetí deskou novou etapu své existence. Právě na posledním albu Věci a sny se objevily dva její historicky největší radiové hity, Jediný co chci a Zůstaň ještě jednu noc. K další písni Někde kolem vydává kapela Jelen lyric video.

„Je to můj nejoblíbenější song z alba. Přál bych si, aby v posluchači vyvolal až filmovou představu. Je o tom, co každý normální kluk nebo chlap nejspíš zažil. Když ve vztahu, na kterém vám záleží, uděláte nevratnou chybu. Když jste na dně, vše si uvědomíte a hledáte jakýkoliv náznak naděje k cestě zpátky,“ říká autor skladby a frontman skupiny Jindra Polák.

Lyric video k novému singlu je v podstatě aftermovie. Vzpomínka na loňský úspěšný streamovací koncert z Loftu Bubny k vydání nového alba.

Jako mnoho dalších umělců, byla i skupina Jelen zasažena při svých aktivitách přítomností pandemie a s tím spojenými omezeními. „Je nám líto, že jsme nemohli absolvovat regulérní turné k našemu novému albu, ale věříme že letošní léto už si konečně užijeme naplno. Vše by se mělo odrazit od našeho přeloženého koncertu v O2 universum,“ dodává další zakládající člen skupiny baskytarista Ondřej Málek. Ten se bude konat 10. dubna 2022 v pražském O2 universum.

(foto: Radek Kudláček)

Tagy: