ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8709 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kapela Imodium je zpět

0 jsk 7.6.2023

Letos to budou čtyři roky, co rocková čtveřice Imodium oznámila tvůrčí i koncertní pauzu. Že chemie mezi jednotlivými členy stále skvěle funguje, naznačil loňský podzimní singl Střepy Tepy.

Duet s partnerkou frontmana Thoma Frödeho Žanet se zároveň stal předzvěstí jedinečného exkluzivního koncertu, který kapela odehrála v sobotu 3. června v rámci domovského festivalu Broumovská kytara.

A právě tam Imodium učinili přítrž všem spekulacím ohledně své budoucnosti. V roce 2024 se vrátí na scénu s plnou parádou a dvacet let od vydání eponymního debutu oslaví 4. dubna 2024 na svém dosud největším samostatném vystoupení v pražském Foru Karlín.

„Naše kapela nikdy nechtěla přešlapovat na místě. Když jsme začali mít pocit, že se tak možná děje, ohlásili jsme pauzu. Ta všemu nesmírně prospěla. Ukázala nám zájem fanoušků, kteří čím dál tím víc volali po návratu, a vlila nám do žil obrovskou chuť dělat další hudbu. Pak už bylo potřeba jen vymyslet, jak to celé pojmout. Vracet se tam, kde jsme přestali, nechtěl ani jeden z nás. Proto zaznělo Forum Karlín,“ vysvětluje Thom.

Tagy: