ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5611 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kapela I.V.M. se představuje v duetu se zpěvačkou Alžbětou Kolečkářovou

0 jsk 12.6.2023

Po duetu Proud mezi námi s kapelou Reflexy zpěvačka Alžběta Kolečkářová kývla na další spolupráci. Baladu s názvem Možná nazpívala s jihomoravskou kapelou I.V.M. K jednoduché písni vznikl videoklip.

Na písni Možná také spolupracoval hudebník Lukáš Chromek, jenž se ujal její produkce a kytarového doprovodu. „Alžběta má úžasný hlas, řekl bych, že jeden z nejlepších, jaký jsem kdy slyšel. A my jsme moc rádi, že do toho s námi šla,“ říká s úsměvem kytarista skupiny I.V.M. Svatopluk Hřebačka s tím, že se v minulosti se zpěvačkou již hudebně potkali.

Poprvé se s ní představili I.V.M. na křtu svého nového alba v rodném Podivíně. Bylo to jen pár dnů potom, co se stala tragická událost v Alžbětině rodině a její přítel Marcel si vzal život. Alžběta však prozradila, že hudba a přátelé jsou to jediné, co ji drží nad vodou a křest desky jejích kamarádů tak byl pomyslnou terapií. Kapela plánovala vydat jako první singl z desky úplně jinou píseň, ale protože Marcel měl skladbu moc rád a spolupráci na duetu podporoval, vyšla jako první singl právě tato balada.