ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5614 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kamil Peteraj se na pražské koncerty Mariky Gombitové těší

0 jsk 16.1.2024

Kamil Peteraj, jeden z textařů písniček slovenské zpěvačky Mariky Gombitové, se vyjádřil k jejím koncertům v Praze. První se odehraje 16. ledna, druhý 30. ledna letošního roku.

„Příběh Mariky Gombitové je, dá se říci, veřejně známý. Má mnoho odstínů, ale pro mě nejvíc rezonuje a vystupuje do popředí její vnitřní síla spojená s velkým talentem. Zpočátku to bylo křehké zlatovlasé děvče s nádherným laserovým hlasem, později vynikající skladatelka, která si dokázala sama napsat skvělé melodie, a dnes je to zralá osobnost, která neuvěřitelným způsobem překonala svůj zdravotní handicap a navzdory omezením působí na pódiu kouzelně jako velká popová osobnost,“ říká.

„Od českého publika získávala Marika od začátků ty nejúžasnější impulsy a důkazy, že v Čechách a na Moravě je víc než doma. Určitě mu v O2 areně poděkuje a skutečně to bude z celého srdce.  Do O2 areny se moc těším z jednoho velmi důležitého důvodu. Marika má schopnost vytvořit velký zážitek, něco skutečně jedinečného a nezapomenutelného, dodal.