ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4664 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Kaczi má druhé album

0 jsk 16.2.2024

Beskydská písničkářka a multiinstrumentalistka Kaczi představuje své druhé studiové album s názvem Kněhyně. To je dostupné od 13. února v digitální distribuci. Ve fyzické podobě pak vyjde o měsíc později. Zpěvačka nahrávku představí nejen na turné po České republice, ale také během koncertů ve Spojených státech amerických.

Kaczi klade v Kněhyni důraz na intimní atmosféru, která ukazuje její autentickou a přirozenou polohu. V písních se vyjadřuje k osobním prožitkům, pohledu na svět či příběhům o přírodě a z přírody. V náladách skladeb se střídá radost, smutek, euforie i melancholie. Posluchači už mohou znát singly Máma, Port de Soller a Chtěla bych být.

Album čítající třináct skladeb bylo nahráno v ostravském studiu Lakovna a Českém rozhlase Ostrava. Oficiální křest alba Kněhyně proběhne v ostravském studiu Českého rozhlasu S1 a zhostí se ho přímo jeho ředitel René Zavoral. Následně Kaczi desku představí v rámci Kněhyně tour s Českým rozhlasem. To zahrne osm koncertů a bude zakončeno 30. května v Praze. V první polovině května si z něj ale písničkářka odskočí až na americká pódia. Odehraje totiž koncerty ve Washingtonu D.C., Philadelphii a New Yorku.

Tagy: