ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16611 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Justin Timberlake se asi znovu spojí s ’N Sync

0 jsk 21.8.2013

Vše nasvědčuje tomu, že letošní MTV Video Music Awards nabídnou fanouškům nejzajímavější program za poslední roky. Kromě premiérových vystoupení Katy Perry a Lady Gaga s novými singly se mluví i o speciálním setu dua Daft Punk. Ještě větší překvapení však zřejmě chystá americký zpěvák Justin Timberlake (na snímku).

Ten se podle deníku New York Post plánuje po letech symbolicky vrátit ke svým hudebním začátkům. Zpěvák letos získal na televizní ceny šest nominací a jedno ocenění má na MTV VMA 2013 jisté. V neděli v newyorském Barclays Center převezme cenu nazvanou Michael Jackson Video Vanguard Award, kterou si podle MTV zaslouží za své „průkopnictví a inovátorství“ v oblasti přípravy videoklipů.

Podle zdrojů listu New York Post chce toto ocenění oslavit spolu s členy kapely ’N Sync, která v devadesátých letech minulého století nastartovala jeho úspěšnou hudební kariéru.

Jeden z nejúspěšnějších boybandů historie, jemuž v nejlepších letech dokázali konkurovat pouze Backstreet Boys, fungoval do roku 2002, kdy se Timberlake rozhodl pro dráhu sólového zpěváka. Přesto spolu pak ještě několikrát vystoupili – naposledy v roce 2004 na akci Challenge for the Children. Poslední televizní vystoupení absolvovali v roce 2003 na udílení cen Grammy, kdy uctili tvorbu legendárních Bee Gees.

Jejich první vystoupení na velké televizní akci po deseti letech je zatím nepotvrzeno a je možné, že MTV nechá fanoušky do poslední chvíle v napětí. Podle magazínu Billboard se však spekulace velmi pravděpodobně stanou realitou.

Právě tento rok, když Timberlake prožívá úspěšný sólový návrat na výsluní pop music, je k jednorázovému znovuoživení boybandu ideální. K věrohodnosti zpráv o vystoupení přispívá i fakt, že zbylí čtyři členové se minulý pátek objevili ve VIP sekci Timberlakeova koncertu v Miami.