ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7537 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Justin Bieber zase naštval fanoušky. Vzal si cizí mobil

0 jsk 5.8.2013

S kanadskou popovou hvězdou Justinem Bieberem to v posledních měsících není lehké. Na veřejnosti se více než svou hudbou prezentuje arogantním chováním. Poté, kdy mu v autobuse našli drogy, plival na své fanoušky a dokonce vrazil se svým Ferrari do fotografa, si na konto připsal další „průšvih“.

Během koncertu ve městě Newark, který se konal 30. července, se opět předvedl v negativním světle. Rozvášnění fanoušci začali na pódium házet různé předměty včetně mobilních telefonů. Do několika z nich Bieber kopl a vzápětí dav požádal, aby s házením přestal. Následně se zeptal, zda má pokračovat ve vystoupení, nebo budou jejich věci stále létat na scénu. U nohou mu krátce nato přistál iPhone.

„Řekl jsem, abyste neházeli věci na pódium a někdo sem hodí svůj telefon… Vlastně, i tak potřebuji nový iPhone,“ prohlásil a za obrovského křiku obecenstva si ho strčil do kalhot. Po pár vteřinách ho se smíchem vytáhl a odhodil opačným směrem, než odkud přístroj přiletěl. Posléze pokračoval ve svém monologu, jakoby se nic nestalo, a ptal se lidí, zda jsou jeho fanoušky od úplného začátku.

Bieberův incident s mobilem: