ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4764 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Justin Bieber vydá desku v února

0 jsk 31.1.2020

Kanadský zpěvák Justin Bieber vydá v pořadí páté studiové album Changes. Na trh se dostane 14. února. „Tohle album bude úplně jiné už jenom proto, v jaké životní fázi se právě nacházím,“ přibližuje Bieber.

Hudebně by se deska měla točit kolem futuristického R&B-popu a trapově-soulových samplů. Společně s vydáním alba Bieber na jaře vyrazí i na turné po Spojených státech a z každé zakoupené vstupenky věnuje jeden dolar Bieber Foundation, která se zasazuje o zlepšování duševního zdraví společnosti.

Nové album, které plně potvrzuje Justinův návrat na scénu, bylo předznamenáno singlem Yummy, který byl první vydanou autorskou nahrávkou po třech letech. Singl si připsal přes 300 milionů streamů. Vedle singlu začala vycházet ve spolupráci s YouTube i desetidílná dokumentární série Justin Bieber: Seasons, která mapuje celou jeho kariéru. „Když jsem začínal, YouTube mi poskytlo platformu a komunitu, kde jsem s fanoušky mohl sdílet svou hudbu, své zkušenosti a důležité momenty,“ vysvětluje Bieber.

Justin Bieber má na svém kontě přes neuvěřitelných 50 miliard streamů, více než 60 milionů prodaných kopií svých alb a bezpočet platinových certifikací, přičemž jeho legendární singl Baby obdržel certifikaci dokonce diamantovou a stal se nejúspěšnějším singlem všech dob.

Za své nejúspěšnější album Purpose, kterého se prodalo přes 21 milionů kusů, získal v roce 2015 dokonce Grammy. Tři hlavní singly z alba, mezi které patří například Love Yourself, obsadily první tři příčky britských žebříčků, což se do té doby podařilo pouze Beatles.

Také si přečtěte: Justin Bieber prozradil, s čím se potýká