ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14277 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Justin Bieber se brání obvinění ze sexuálního napadení

0 jsk 26.6.2020

Kanadský zpěvák Justin Bieber odmítl obvinění ze sexuálního napadení, které se objevilo během víkendu na Twitteru. Interpreta potom obvinila druhá osoba jménem Kadi, která tvrdí, že ji sexuálně napadl v květnu 2015 v newyorském hotelu. Na tento příspěvek však nereagoval.

Biebera během víkendu jako první obvinila ze sexuálního obtěžování žena Danielle, podle níž se incident stal 9. března 2014 v Texasu. Napsala, že Bieber vystoupil v malém baru a následně ji spolu s dalšími dvěma osobami pozval do hotelu. Tam s ním šla do pokoje, kde ji sexuálně napadl. O případu nejprve nikoho neinformovala, ale podle svých slov již absolvovala několik terapeutických sezení a povídala si o tom i s rodinou a přáteli.

Bieber prohlásil, že sice tehdy vystupoval v Texasu, ale provázela ho jeho tehdejší partnerka Selena Gomez a čas trávili v jiném hotelu spolu s přáteli. Své tvrzení podložil i několika snímky.

„Každé tvrzení o sexuálním obtěžování by se mělo brát velmi vážně, a právě proto jsem se rozhodl reagovat. Tento příběh je však fakticky nemožný, proto budu spolupracovat s úřady na právních krocích,“ uvedl Bieber.