ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15667 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Justin Bieber prý uspěl kvůli své tváři

0 jsk 11.2.2016

Kanadský zpěvák Justin Bieber byl jako teenager tak krásný, že mu to vyneslo smlouvu s nahrávací společností. Ve své autobiografii to prozradil L.A. Reid, jenž idola dívek objevil.

Legendární hudební manažer, producent a bývalý porotce v pěvecké soutěži X Factor vydá totiž tento týden svou životopisnou knihu Sing to Me: My Story of Making Music, Finding Magic, and Searching for Who’s Next. Ukázky z ní pronikají na internet a v jednom z nejzajímavějších úryvků vzpomíná na první setkání s tehdy čtrnáctiletým Bieberem, se kterým ho seznámil zpěvák Usher v době, kdy byl šéfem nahrávací společnosti Def Jam Recordings (2004-2011).

„Přesně ve čtřyi do mé kanceláře vešel Usher s nádherným chlapcem. Ten mládenec byl krásný jako žena, muži takovou krásou většinou neoplývají. Okamžitě na mě zapůsobil,“ napsal Reid podle portálu Huffington Post. „Hned mi bylo jasné, že Justinovy vlasy budou stejně důležité jako jeho skladby, hlas, tvář a přítomnost. Byl zkrátka nádherný – jeho nadpřirozenou schopností bylo jeho vzezření.“