ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7142 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Justin Bieber pražský koncert nezrušil

0 jsk 14.9.2022

Justin Bieber začátkem tohoto roku oznámil, že bojuje s neuropatickým onemocněním zvaným Ramsay-Huntův syndrom, v jehož důsledku mu částečně ochrnula tvář.

Právě kvůli nemoci nemohl dokončit severoamerickou část turné Justice World Tour. Po důkladné zdravotní přestávce a po četných konzultacích s lékaři, rodinou a týmem se rozhodl odjet do Evropy ve snaze v koncertním turné pokračovat.

„Odehrál jsem celkem šest vystoupení, udělal jsem všechno, abych fanouškům podal stoprocentní výkon, ale vynaložené úsilí se na mě bohužel okamžitě podepsalo. Po poslední show na festivalu Rock in Rio v Brazílii minulý víkend jsem si musel přiznat, že mě přemohlo vyčerpání a že zdraví musí mít přednost před vším ostatním. A tak jsem se rozhodl dát si znova pauzu. Budu v pořádku, ale musím si odpočinout.”

Bieber dále v prohlášení vřele poděkoval fanouškům za přání k uzdravení a podporu. Pořadatelé pražského koncertu spolu s managementem Justina Biebera by rádi uklidnili fanoušky a vzkazují, že koncert 12. března 2023 v pražské O2 areně zůstává v současné době v plánovaném kalendáři a není důvod se domnívat, že by měl být zrušen.