ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 25115 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Justin Bieber ovládl předávání evropským cen MTV

0 jsk 27.10.2015

Nedělní předávání MTV Europe Music Awards v italském Miláně ovládl kanadský zpěvák Justin Bieber. Měl ve hře šest nominací, nakonec získal pět cen. Triumfoval v kategoriích Nejlepší spolupráce (Skrillex & Diplo ft. Justin Bieber – Where Are Ü Now), Nejlepší interpret, Nejaktivnější fanouškovská základna, Nejlepší look a Nejlepší mezinárodní interpret ze Severní Ameriky. „Bylo to pár dlouhých let. Být oceněn za svou hudbu je úžasný pocit,“ řekl publiku. V milánském Mediolanum Center zároveň zazpíval svůj singl What Do You Mean?

Taylor Swift měla ve hře nejvíce nominací, avšak nakonec z devíti šancí na ocenění proměnila jen jednu, když spolu s Kendrickem Lamarem bodovala se skladbou Bad Blood v kategorii Nejlepší píseň. Dvě trofeje si převzal moderátor večera Ed Sheeran, jehož fanoušci a fanynky zvolili za nejlepšího koncertního interpreta a jeho vystoupení na V Festivalu za Nejlepší koncert v rámci World stage. Jeho spolumoderátorkou byla modelka a herečka Ruby Rose.

Za nejlepší interpretku zvolili Rihannu, mezi hiphopovými interprety triumfovala Nicki Minaj, v popové kategorii zvítězili One Direction, za nejlepšího rockového interpreta si fanoušci zvolili skupinu Coldplay a nejlepší alternativní interpretkou se stala Lana Del Rey. Anglická synthpopová skupina Duran Duran se stala vůbec prvním laureátem Video Visionary Award. Během ceremoniálu vystoupili kromě Biebera i Pharrell Williams, Macklemore & Ryan Lewis, Jason Derulo, Ellie Goulding, Twenty One Pilots, Ed Sheeran s rudimentů, Jess Glyn, James Bay a Andrea Bocelli s Tori Kelly.