ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12048 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Justin Bieber ohlásil vydání alba Justice

0 jsk 8.3.2021

Zpěvák Justin Bieber ohlásil na 19. března vydání svého šestého studiového alba Justice. Nabídne na něm singly Lonely s Bennym Blankem, Holy, na kterém hostují Chance The Rapper a Anyone, které v součtu nashromáždily více než dvě miliardy streamů v celém světě a všechny se dostaly do Top 40 v singlové hitparádě Billboard Hot 100. Nyní ještě před samotným albem Justin Bieber vydává singl Hold On.

„V době, kdy je na této planetě tolik špatného, všichni toužíme po uzdravení a spravedlnosti pro lidstvo,“ řekl Justin Bieber k novému albu Justice a dodal, že při tvorbě tohoto alba pro něj bylo cílem vytvořit hudbu, která poskytne lidem útěchu.

Chtěl přinést písně, s nimiž se lidé mohou ztotožnit a spojit, aby se cítili méně osamělí. „Hudba je skvělý způsob, jak si navzájem připomínat, že nejsme sami a může být také způsobem, jak navázat vztah se sebou samým. Vím, že nespravedlnost nemůžu jednoduše vyřešit tím, že budu dělat hudbu, ale myslím, že když všichni splníme svůj úkol a využijeme své dary, abychom sloužili této planetě a sobě navzájem, budeme mnohem blíže sjednocení,“ zaznělo od umělce.