ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7249 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Justin Bieber musí na kurz sebeovládání

0 jsk 16.6.2014

Kanadský zpěvák Justin Bieber uspěl při posledním soudním jednání. Soud totiž zrušil obvinění dvacetiletého interpreta pod podmínkou, že zaplatí pokutu a absolvuje kurz sebeovládání. Údajně po dohodě se soudcem nebude ani v podmínce.

Informace byla zveřejněna krátce poté, co losangeleský okresní prokurátor pro nedostatek důkazů neobžaloval Biebera z údajného pokusu o krádež, ze kterého ho obvinila nejmenovaná žena. Biebera zatkli 23. ledna poté, co nad ránem opustil jeden z tamních nočních klubů.

Následně se začal na vypůjčeném žlutém Lamborghini závodit s červeným Ferrari, které řídil devatenáctiletý zpěvák Khalil.

Toho policisté také zatkli a později propustili na kauci. V Bieberově autě se kromě něho vezla i modelka Chantel Jeffriesová. Podle policie jel Bieber rychlostí přibližně 90 kilometrů za hodinu, přičemž maximální povolená rychlost v inkriminované oblasti byla 50 kilometrů za hodinu.

Na místě byl i zpěváků otec Jeremy Bieber, který spolu s dalšími lidmi pomáhal uzavřít část ulice Pine Tree Drive, aby jeho syn a Khalil mohli závodit. Bieber starší strávil se synem celý předchozí den včetně návštěvy nočního klubu.

Zpěvák se zatčení bránil a policistům vulgárně nadával. Nejprve odmítal vystoupit z auta, a když tak učinil, strkal si ruce do kapes kalhot. Když mu policista řekl, aby ruce položil na auto, zpěvák to sice nejprve udělal, ale následně je založil a policistovi vynadal. Ten ho popadl za rameno, Bieber se mu však vytrhl a znovu začal nadávat.

Kromě toho tvrdil, že není opilý a vrací se z nahrávacího studia. „Během výslechu se Justin Bieber přiznal, že pil alkohol, kouřil marihuanu a užil několik léků na předpis,“ uvedl později místní policejní šéf Raymond Martinez. Zpěvák absolvoval krátké soudní jednání, kde mu přečetli obvinění.

Následně stanovili kauci 2 500 dolarů a po jejím zaplacení byl ještě týž den propuštěn. Krátce na to odcestoval do Panamy. Bieberovo zatčení iniciovalo petici za jeho deportaci z USA, kterou podepsalo více než 100 tisíc lidí.