ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29699 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Juraj Hnilica pokřtil album ve velkém stylu

0 jsk 2.8.2021

Slovenský zpěvák Juraj Hnilica, kterého často přezdívají jako „slovenský Tomáš Klus“, pokřtil v amfiteátru ve slovenském Martině své třetí album Pohni líca ve velkém stylu. Kromě několika stovek fanoušků jej přišlo během dvouhodinové show podpořit mnoho známých slovenských osobností.

V sobotu se martinským amfiteátrem nesla od podvečerních až do pozdních nočních hodin kvalitní hudba a pozitivní nálada. V 18 hodin se chopil kytary spisovatel, muzikant a milovník žen Ján Marton, kterého za třičtvrtě hodiny vystřídal slovenský muzikant Peter Júhas, jenž na konci loňského roku vydal svou debutovou desku. Přesně o půl osmé večer nastoupil na pódium Juraj Hnilica se svou kapelou Galantný jeleň a společně rozezpívali a roztančili během téměř 2,5hodinového koncertu celý amfiteátr.

Kromě známých písní Aká si krásná, Blázon či Uletení anjeli zazněly během koncertu také všechny z nového alba Pohni líca, které se křtilo. Nechyběla tak ani čtrnáctiletá bubenická naděje Nikoleta Šurinová, která s Hnilicou spolupracovala na písni Svet nie je zlý, operní pěvkyně Jana Šifrová a Jurajova žena a zpěvačka Lucia Machovičová, které s ním na album nazpívaly píseň Okovy.