ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6044 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Jon Bon Jovi pro bezdomovce

0 Redakce 3.3.2010

Zpěvák americké skupiny Bon Jovi, Jon Bon Jovi, prohlásil, že během následujícího Circle Tour své kapely bude osobně navštěvovat některá místa, která se starají o bezdomovce. Jeho záměrem je podpořit je, případně další podobná otevřít a provozovat. Vše by se mělo dít v rámci činnosti jeho charitativní organizace Jon Bon Jovi Soul Foundation, která bezdomovcům pomáhá.

Posledních pětadvacet let života jsem byl neustále na turné. Pohyboval jsem se ale pouze na trase stadion – hotel. Tentokrát bych chtěl kvůli své humanitární organizaci navštívit některá světová střediska, která pečují o bezdomovce. Chctěl bych vědět, o co skutečně jde, jak bezdomovci žijí a jak bojují se svým osudem,“ řekl Bon Jovi v rozhovoru pro kanadský list Toronto Sun.

Organizaci Jon Bon Jovi Soul Foundation založil teprve před šesti lety. Myslí si, že předtím nebyl ještě dost zralý na to se podobnou aktivitou zabývat. „Mladý kluk, který hraje v kapele, chce uhranout svět a užívat si všech těch věcí, kvůli kterým kapelu založil. Teď jsem se ale dostal do úplně jiného stádia života, chci po sobě něco zanechat. Něco jiného než jsou jen písničky,“ vysvětlil.

Turné odstartovalo 19. dubna koncertem v Seattlu. V Severní Americe bude kapela vystupovat do konce června.

JŠp