ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 3978 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Joe Perryho štve záměr Stevena Tylera

0 Redakce 6.8.2010

Kytarista bostonské kapely Aerosmith Joe Perry je rozladěn nápadem zpěváka téže kapely Steveny Tylera, že se stane porotcem televizní vyhledávací soutěže American Idol. Řekl to poté, co jeho kolega veřejně prohlásil, že se bude ucházet o místo porotce po Simonu Cowellovi, který soutěž opustil. Kromě Perryho jsou tímto záměrem zaskočeni i ostatní členové Aerosmith. Vidí nyní černě budoucnost kapely, protože soudí, že práce v programu bude na Tylera klást velké časové nároky.

„Dozvěděl jsem se to z internetu, jako všichni ostatní, byť to není žádná drobnost,“ řekl Perry listu Boston Herald. „Pracujeme spolu čtyřicet let a on mi to nemohl říct! Proč takové tajnosti? Možná už je to jasná věc, a jestli má Steven už s produkcí programu nějakou dohodu, bude to mít určitě vliv na chod kapely. My také chceme svůj další život plánovat.“

Zdá se, že v Aerosmith přetrvávají problémy, které kulminovaly loňským Tylerovým odchodem ze sestavy a jeho záměrem dva roky nevystupovat, případně se stát zpěvákem skupiny Led Zeppelin.

JŠp