ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12338 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Jiřího Bartošku nahradil v komedii Přání Ježíškovi Jaroslav Dušek

0 jsk 18.11.2020

O víkendu se rozběhlo natáčení nové romantické komedie Přání Ježíškovi a hned první den se musela řešit zásadní otázka, přeobsazení jedné z hlavních postav. Roli Kristiána si zahraje místo Jiřího Bartošky Jaroslav Dušek.

„Jiří Bartoška se musel v nemocnici v Brně podrobit operaci slepého střeva, která proběhla bez komplikací. V současné době je v rekonvalescenci, ale my jsme museli operativně hledat řešení vzniklé situace,“ vysvětlil producent filmu Adam Dvořák, co poznamenalo první natáčecí den.

„Postava Kristiana, kterou měl Jiří Bartoška ztvárnit, hraje s Evou Holubovou, a tak jsme probírali obsazení i s ní. A ji napadl Jaroslav Dušek. I když má každý z těchto herců jiný druh projevu, přišlo nám, že je to pěkná výzva,“ dodal s tím, že celý štáb přeje Jiřímu brzké uzdravení.

Kromě Evy Holubové a Jaroslava Duška se ve filmu objeví například i Richard Krajčo, Jiří Langmajer, Elizaveta Maximová, Anna Polívková, Petr Vaněk, Matěj Hádek, Táňa Pauhofová, Hana Vagnerová, Veronika Kubařová či Jiří Burian.

Snímek se odehrává na Štědrý den a režíruje je slovenská režisérka Marta Ferencová. Film se natáčí v Brně a v Praze. Novinku bude do kin na podzim příštího roku distribuovat společnost Bioscop.