ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8264 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Jessica Chastain bude hrát princeznu Dianu

0 Redakce 8.11.2011

Třicetiletá americká filmová a televizní herečka Jessica Chastain bude hrát princeznu Dianu v novém filmu Caught in Flight, který se zaměří na jeden rozporuplný milostný příběh tragicky zesnulé bývalé manželky britského prince Charlese. Britský snímek má od března příštího roku natáčet německý režisér Oliver Hirschbiegel. Zaměří se na vztah charizmatické princezny s chirurgem pákistánského původu Hasnatem Khanem, s nímž se seznámila v roce 1995.

Scénář od Stevena Jeffreayse údajně neukazuje princeznu Dianu, která zahynula při autonehodě v Paříži v srpnu 1997, ve zvlášť příznivém světle. Líčí ji jako zdeptanou osobu, která se těžce vyrovnává s ukončením vztahu s doktorem Khanem, který je označován za lásku jejího života. Kvůli němu prý chtěla dokonce konvertovat na islám.

První profesionální filmovou rolí Chastain byla v televizním filmu adaptace upírského hororu s názvem Dark Shadows (2004). Později se objevila v televizních sériích jako například Pohotovost (1994), Zločiny ze sousedství (2005) nebo Zákon a pořádek.

Rusovlasá Američanka zaujala již v roce 2008 v nízkorozpočtovém snímku Jolene a loni ve snímku Dluh. Poprvé na sebe ale opravdu upozornila až letos na jaře po boku megahvězd Brada Pitta a Seana Penna ve snímku Strom života. Kromě Caught in Flight se připravuje na dva filmy, v nichž budou jejími partnery Tom Cruise a Ben Affleck.
rwi