ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5663 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Jess Glynne útočí na ostrovní první místo

0 jsk 27.3.2015

Zpěvačka Jess Glynne oficiálně vydala singl Hold My Hand. Aktuální čísla z britských ostrovů naznačují, že s ním útočí na první místo singlového žebříčku.

V Anglii má sledování statistik uprostřed týdne tradici. Zprávy o tom, který singl či album by se mohly na konci týdne těšit z vítězství, zveřejňují nejen bulvární média, ale také hudební servery a blogy. V singlové části je tentokrát upřena pozornost na novinku zpěvačky Jess Glynne, která už chuť vítězství poznala dvakrát. Pokaždé však v roli hostujícího vokalistky, byť velmi důležité. Na vrchol žebříčku se dostala s Clean Bandit (Rather Be) a Route 64 (My Love).

Ještě na konci roku 2013 byla Jess Glynne „jen“ hvězdou virálních videí. Její předělávku Someone Like You od Adele například na YouTube viděly dva miliony diváků. Pak přijala roli hosta ve skladbě Rather Be čveřice Clean Bandit a její kariéra se od základu změnila. Jeden z největších globálních hitů a nejprodávanější britský singl roku 2014 z talentované zpěvačky učinil obletovanou celebritu a vyvolal velká očekávání. Novinka Hold My Hand má být ráznou odpovědí.

Tagy: