ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16041 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Jennifer Hudson odpustila bývalému švagrovi vraždu tří členů rodiny

0 Petr Hašek 12.9.2012

Americká zpěvačka a herečka Jennifer Hudson odpustila svému bývalému švagrovi Williamu Balfourovi vraždu své matky, bratra a sedmiletého synovce. Tvrdí, že to z velké části nebyla jeho vina.

„Odpouštím mu, protože to z velké části nebyla jeho vina,“ řekla. „Je to o tom, jak ho vychovali. Snažili jsme se mu nabídnout lásku, ale byl příliš daleko na to, aby to viděl. Na povrch vyšla spousta věcí o jeho výchově, o nichž jsme neměli tušení. Vypadá to, že nikdy nedostal šanci.“

Těla zpěvaččiny matky Darnell Donnersonové a jejího syna Jasona Hudsona objevili v jejich domě 24. října 2008. Sedmiletého Juliana našla policie mrtvého o tři dny později v autě zaparkovaném v západní části Chicaga. Podle vyšetřovatelů Balfour trojici zastřelil v záchvatu zlosti, protože si myslel, že se Jennifeřina sestra Julia stýká s jiným mužem. V době vraždy už spolu ovšem nežili.

Balfour dostal trojnásobný doživotní trest. V minulosti přitom již strávil sedm let ve vězení za pokus o vraždu, únos a krádež automobilu.

JŠp