ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12336 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Jelen zveřejnil klip k písni Jehnědy. Jsou v něm jeho fanoušci

0 jsk 1.4.2020

„Bylo nám dobře a bude nám líp,” se zpívá v refrénu k písni Jehnědy, která ač v repertoáru kapely Jelen zní delší dobu, je v současné době aktuálnější než kdy dříve. „Od začátku to byla písnička, která vystihovala všechno, o čem naše muzika je. O naději, síle, odvaze všechno zvládnout, a i když zrovna všechno nejde podle plánů, tak hlavně vydržet, protože špatné časy nikdy netrvají věčně,” shoduje se kapela.

Oslovila proto své fanoušky, aby společně s nimi i v době karantény natočili videoklip, který by přinesl aspoň trochu radosti. Pod hashtagem #bylonamdobreabudenamlip parta kolem Jindry Poláka sesbírala nespočet nadějeplných záběrů sebe, svých rodin, fanoušků a přátel, díky kterým mohl videoklip vzniknout.

Jindra Polák napsal text k písni Jehnědy již před lety, kdy s kapelou vyjeli na zimní soustředění na Lipno. „Byl to přesně ten den, kdy se zima pomalu ale jistě začne překlápět do jara, slunce se probudí a začne mít sílu a sníh a led ještě drží, ale pod ním, v hlíně a ve větvích stromů se začíná probouzet život. Přišlo to úplně z ničeho nic, vcelku a tak, jak to v tom refrénu i zůstalo,” vzpomíná zpěvák.