ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5403 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Jedenáctiletý syn Ushera zemřel

0 Petr Hašek 25.7.2012

Kyle Glover, jedenáctiletý adoptivní syn amerického zpěváka Ushera, zemřel v sobotu na následky zranění, která utrpěl 6. července.

Poslední dva týdny strávil v nemocnici, kde bojoval o život. Bezprostřední příčinou smrti bylo selhání srdce. K tragické nehodě došlo na jezeru Lanier v americké Georgii.

Usher si hrál ve vodě se svými blízkými, přičemž mezi nimi občas projíždějící vodní skútr zasáhl Kylea Glovera, jenž ve vodě plaval na matraci. S těžkým poraněním hlavy byl převezen do nemocnice. Lékařům se ho sice podařilo udržet při životě, ale pouze v klinické smrti a s malou šancí na případné úplné uzdravení.

Skútr řídil Jeffrey Hubbard, osmatřicetiletý přítel rodiny. Policie vyloučila, že by byl v době nehody opilý. Matkou Kylea je Tameka Raymond, jež nedávno svůj bouřlivý vztah s Usherem skončila. On pak ale dosáhl toho, že se mohl dál scházet s jejími syny.

Tameka a Usher byli manželé dva roky a měli spolu dvě děti. Otcem Kylea je Ryan Glover, šéf stanice Bounce TV, bývalý zaměstnanec CNN.

JŠp