ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28265 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Jay-Z a hromádka jeho hitů

0 Redakce 15.11.2010

Pokud lze někoho považovat za opravdovou hvězdu světového hip hopu, je to určitě americký rapper Jay-Z. Každé jeho album je kasovní trhák, každé jeho turné je vyprodané a každý singl, který vydá, je celosvětovým hitem. Není se proto čemu divit, že se rozhodl kompilací svých největších hitů ohlédnout za svými dosavadními úspěchy.

A že jich není málo. Jay-Z je úspěšný nejen jako producent jiných interpretů, ale sám má na kontě již jedenáct řadových alb a několik kompilací. Na svůj nový výběr The Hits Collection, Volume One vybral čtrnáct pecek, které osobně považuje na ty nejpovedenější. Jsou mezi nimi 03 Bonnie & Clyde, Hard Knock Life (Ghetto Anthem) i nedávné hity Run This Town

s hostující Rihannou a Kanyem Westem nebo Empire State Of Mind natočený s Aliciou Keys.

Jay-Z, který se může krom krásné partnerky Beyoncé pyšnit i deseti prestižními cenami Grammy, se rozhodl desku vydat hned ve třech formátech. Základní přináší již zmiňovaných čtrnáct písní, de luxe edice bude mít kromě rozsáhlého bookletu i bonusový disk s pěti dalšími skladbami. Mezi nimi najdeme například remix písně The President Is Black, Go Hard Remix s hostujícími T-Painem a Kanyem Westem nebo This Life Forever ze soundtracku k filmu Black Gangster.

Sběratelská edice nabídne stejné písně, ale její balení bude luxusnější. Reprezentativní box bude krom disků doplněn o stostránkovou knihu plnou nezveřejněných a z části i důvěrných fotografií, které raper dal k dispozici ze svého osobního archívu.

tz