ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13331 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Jaro krásné, voňavé, chutné i zdravé, přivítáme o víkendu

0 Lucia Daňková 5.4.2014

Půlmaraton poběží tisíce lidí                         sobota 5.4.2014

Start je v poledne na náměstí Jana Palacha, kde bude zároveň i cíl. Prahou poběží rekordní počet lidí 12 a půl tisíce. Většina ulic by měla být bez problémů průjezdná od 15-ti hodin. Přesnou trasu najdete například na stránkách pražského magistrátu, dopravní omezení, výluky tramvají a náhradní dopravu detailně nastudujete na www.dpp.cz

Vítání jara, stylově s ústřicemi                       sobota 5.4.2014

Největší velikonoční trhy odstartují v sobotu 5.dubna a to slavnostně dokonce Mistrovstvím ČR v otvírání ústřic. Zhruba dvacítka účastníků bude letos soutěžit nejen o titul šampiona, ale i o zápis do České knihy rekordů, kde vytvoříme novou kategorii v otevírání ústřic na čas. Diváci samozřejmě budou moci otevřené ústřice ochutnat. Akce začne ve 12h. Velikonoční trhy ale potrvají na Staroměstském a Václavském náměstí až do 27.dubna 2014.

Krása a zdraví pod jednou střechou                4. – 5.4. 2014

Veletrh Interbeatuy Prague 2014 se opět koná v Praze na Výstavišti v Holešovicích ve dnech 4. a 5. dubna v Průmyslovém paláci a je nachystán v duchu hesla: Buďte nejen krásná, ale i zdravá! Jak tušíte program bude zaměřen na dámy a ty si přijdou na své. Dozvíte se jak se třeba i teď na jaře dokonale a důsledně postarat o své tělo od hlavy k patě a to doslova. Vlasy, nehty, pleť – vše dostává zabrat zejména v zimě, jak ulevit tělu , jaká relaxace je in?….Odpoví Vám na Výstavišti!

Finská válka ve filmu a v kině                   od 2.-5.4.2014

Ojedinělou podívanou nabízejí pražská kina Evald a Atlas. Čtyři finské válečné snímky, které mapují zimní i pokračovací válku, dva významné konflikty, jimiž Finsko prošlo v letech 1939–40 a 1941–44. V rámci festivalu bude také exkluzivně vůbec poprvé v ČR uveden nejlegendárnější a nejpopulárnější finský film všech dob – Neznámý voják. Ten doplní dnes již také klasický expresivní snímek Zimní válka.

 Karel Kryl “život a dílo”                         od středy 26.3.2014

Muzeum a archiv populární hudby připravilo svou první letošní výstavu, zasvěcenou českému písničkáři Karlu Krylovi. Připomene tak 70let od jeho narození a 20 o smrti. Výstava OD BRATŘÍČKA K MONOLOGŮM (s podtitulem albová historie Karla Kryla) navazuje na podobný kus, který Popmuseum “vymyslelo, sepsalo a sehrálo” v roce 2004 ještě ve svém po-povodňovém exilu v pražském klubu Vagon. Tak jako tehdy, i tentokrát Popmuseum spojilo síly s Vojtěchem Klimtem z Klubu Karla Kryla, který přišel s myšlenkou zasvětit výstavu Krylovým nahrávkám. Součástí výstavy však nebudou jen desky, zpěvníky ap.: najdeme zde i další dokumenty týkající se Krylova “života a díla”. Výstava potrvá do května 2014.