ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7314 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Janák natočí s hereckými hvězdami o tom, jak sbalit holku

0 Richard Winter 18.6.2013

Tvůrce úspěšných komedií Snowboarďáci a Rafťáci režisér Karel Janák (na snímku) začátkem září začne natáčet film nazvaný 10 pravidel. Jeho podtitul Jak sbalit holku vystihuje jeho hlavní zápletku celého filmu. V hlavní roli se objeví Matouš Ruml,známý díky postavě nešiky Lexy ze seriálu Comeback. V dalších rolích se objeví Jakub Prachař a Jan Dolanský, tatínka vytvoří Miroslav Donutil.

Protože tvůrci stále ještě hledají představitelku jedné z menších dívčí rolí- pomocí webových stránek dávají šanci “přirozené dívce se smyslem pro humor”. Premiéra filmu, na němž se partnersky podílí televize Nova, se plánuje na březen příštího roku.

Jeho hlavní hrdina Marek je chytrý vědátor zabraný do studií astrofyziky, jehož největší láskou jsou hvězdy a horoskopy. Dráhu mu však jednoho dne překříží dívka snů a její přítomnost mu zcela obrátí život naruby.

Režiséra Janáka prý fascinují kvanta příruček a návodů, jak snadno získat jakoukoliv ženu. “Jsou to technické plány na něco tak složitého, jako jsou lidské vztahy. Zajímá mě, zda lze za pomoci nějakých pravidel okouzlit i tu nejkrásnější dívku,” uvedl ke scénáři úspěšných italských autorů, který se mu dostal do ruky.