ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12550 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Jana Kirschner nahrává novou desku. Vyjde v září

0 Redakce 5.2.2013

Slovenská zpěvačka Jana Kirschner hlásí návrat na scénu. Po třech letech, jež plně věnovala dcerce Matildě, se vrací do hudebního kolotoče a těší se, až posluchačům představí nové album, které vyjde v září.

„Jsem ráda, že se po třech letech znovu nořím do tvůrčího procesu,“ říká. „Mám štěstí, že na nových skladbách pracuji s úžasnými lidmi a muzikanty, kteří pocházejí z Velké Británie, Čech a Slovenska.“

Album vzniká od začátku ledna ve studiu Sono a podílí se na něm celkem osmnáct ostřílených hudebníků. Výsledek jejich společné práce spatří světlo světa letos v září a Jana Kirschner věří, že nové album bude alespoň tak úspěšné jako předchozí deska z roku 2010 Krajina rovina.

Za producenta nové desky si opět vybrala svého životního partnera Eddieho Stevense, známého ze spolupráce s kapelami Moloko, Zero 7 či Freak Power. „Eddie produkoval i moje poslední album Krajina rovina, které považuju za jedno ze svých nejsilnějších hudebních a životních momentů. Jsme dobrý tým, jeden druhého navzájem inspirujeme. Občas to samozřejmě mezi námi jiskří, ale to k tomu přece patří,“ usmívá se.

Album Krajina rovina vyšlo v červnu roku 2010.