ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11077 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Jan Vytásek vydává osobité album Na houpačce

0 jsk 27.4.2022

Pražský poprockový zpěvák a skladatel Jan Vytásek svou uměleckou dráhu nastartoval jako nejmladší účinkující v koncertní verzi muzikálu Vlasy, stal se finalistou v soutěžích Bohemia talent a Zlín talent 2001. Prošel několika žánry od revivalového repertoáru (Beatles, Queen) a klasičtějšího belcantového repertoáru k vlastní pop-rockové písničkářské tvorbě. V současné době vydává již své třetí album Na houpačce!

„Na novém albu jsem sáhl i do témat, která jsou hlubší. Dnes už nejsem moc večírkový typ, i když dříve jsem se, pravda, uměl rozdovádět. Dnes si ale hlídám okruh svých blízkých a čas rozděluji mezi hudbu a mé nejbližší. Můj aktuální život se tak zcela odráží v tvorbě. I v těch pochmurnějších písních jsem chtěl předat naději, ve veselých radost. Album obsahuje i píseň Poslouchej, která byla původně napsaná pro Karla Gotta, ke kterému se ale už bohužel nedostala. Album je má současná výpověď tady a teď,“ říká zpěvák.

V červnu tohoto roku připravuje Vytásek akustické koncerty, které vyvrcholí několika většími v létě a křtem alba s exkluzivními hosty v září. Na podzim se s Vánočním EP znovu připomene i s klasičtějším repertoárem a koncerty v kostelech po republice.