ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10721 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Jan Čenský se převtělil do majora

0 jsk 18.10.2021

V dalším pokračování seriálu Dvojka na zabití se ukáže i herec Jan Čenský, který si zahraje majora v penzi. Elegána, kterého Jakub Prachař požádá o schůzku a radu v případu vraždy. Všechno může být ale úplně jinak, než se na první pohled zdá.

Perfektně střižené sako, zarostlá tvář a bystrý mozek. To je major František Láznička, který je pěkně na odpočinku, ale… „Tam hraju borce, který přešel na druhou stranu barikády. Původně byl u policie, teď je na penzi a najednou změnil stranu. Zná policejní praktiky a tím pádem je před vyšetřovateli vždy o krok napřed,“ prozrazuje svoji úlohu Jan Čenský, který se divákům představí i s novou image.

„Když byl lockdown, tak jsem se nemusel holit a nechal jsem si narůst vousy. V tu dobu jsem šel na schůzku ohledně natáčení Dvojky na zabití a tvůrci z toho byli nadšení a poprosili mě, abych si ty vousy nechal. Že se to perfektně hodí do té role, protože mě tak nikdo nezná. Tak jsem si je nechal,“ dodává Jan Čenský, jak k vousům, které nosí dodnes, přišel.