ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10217 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Jan Bendig s Lucií Bikárovou přinášejí svěží duet Dokola přímo z Tuniska

0 jsk 3.11.2020

Za přísných bezpečnostních podmínek proběhlo natáčení nejnovějšího klipu Jana Bendiga k singlu Dokola. Jedná se o duet s Lucií Bikárovou, pro níž je to zároveň první počin od konce soutěže SuperStar. Realizace písně a videoklipu proběhla velmi narychlo. „Šest dní před odletem nám tuniská vláda zavolala, že povoluje natáčení klipu na jejich území. V té době ale ještě nebyl připraven žádný song, a tak jsem rychle oslovil Lucku ke spolupráci a složil, otextoval a nahrál písničku Dokola,“ vzpomíná Bendig.

Režie videoklipu se chopil Lukáš Rejmon a za kameru se postavil Jan Strach, který se postaral hned o několik Bendigových videoklipů. Kvůli současným omezením v souvislosti s koronavirem neodehraje Bendig do konce roku více než šedesát plánovaných koncertů.

„Že jsem přišel o koncerty mě samozřejmě mrzí, ale nehroutím se z toho a beru to jako možnost se trochu zastavit a relaxovat. Jsem rád, že jsme měli i přes všechna bezpečnostní opatření možnost natáčet v Tunisku. Věřím, že klip mým fanouškům udělá radost,“ říká.