ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11133 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

James Blunt vydá album v březnu

0 jsk 25.1.2017

Zpěvák James Blunt připravil nové album. Deska se bude jmenovat The Afterlove a vyjde 24. března. Připravil ji s týmem zkušených spolupracovníku, mezi nimiž jsou i Ed Sheeran nebo zpěvák Ryan Tedder z OneRepublic.

James Blunt se proslavil v roce 2004, kdy vydal debut Back To Bedlam. Album s hitem You’re Beautiful je v Anglii komerčně nejúspěšnější deskou nultých let a šestnáctým nejprodávanějším titulem v britské historii. Celosvětově si nahrávku koupilo 11 milionů posluchačů. Někdejší důstojník britské armády, jenž v devadesátých letech sloužil v mírových sborech v Kosovu, za album získal hned několik cen včetně dvou Brit Awards a byl pětkrát nominovaný na Grammy.

S dalšími deskami se mu už tolik nedařilo, až v roce 2013 zrestartoval hudební kariéru albem Moon Landing. Zpěvákovi prospěl návrat k prostému písničkářství a méně vyumělkovaným písním. S Moon Landing strávil Blunt 33 týdnů v britské Top 40 s nejvyšším umístěním na druhé pozici. Vrcholy hitparád opanoval v Rakousku a Švýcarsku.

Tagy: