ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 22596 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Jakub Prachař a Tereza Ramba dokončili natáčení komedie

0 jsk 19.7.2022

Po dvou měsících skončilo natáčení komedie Buď chlap! Snímek vznikal na zajímavých lokacích v Čechách i na Slovensku a má ambice stát se výjimečným i svou vizuální stránkou, kterou vytvářelo režisérsko-kameramanské duo Michal Samir a Milan Chadima. Ústřední dvojici herců Jakub Prachař a Tereza Ramba doplnil například Ondřej Sokol či slovenský objev Filip Novák. Snímek bude mít premiéru 23. března 2023.

Jakub Prachař alias Pavel je typický představitel své generace. Stále bydlí s mámou, dělá práci, která ho moc nenaplňuje, a na všechno už tak trochu rezignoval. Ve chvíli, kdy potká svou lásku z dětství ztvárněnou Terezou Ramba, ale svůj život přehodnotí a rozhodne se ho změnit. Odjede na kurz do Tater, který slibuje, že z můžu udělá opravdové chlapy, a to je přesně to, co Pavel potřebuje. Weisnerův kemp mu však přinese něco úplně jiného…

„Já tohle natáčení dostala za odměnu, trochu jako dovolenou. Nejdřív jsem měla velké obavy, protože jsem si nebyla jistá, jestli to zvládnu se dvěma dětmi. Ale jsem moc ráda, že jsem do toho šla, bylo to skvělé. A teď se zase vrátím na mateřskou a na pískoviště,“ osvětlila Tereza Ramba, která natáčení absolvovala s pětiměsíční dcerou a téměř tříletým synem.

Chvíle na place, i když šlo často o noční směny, si ale moc pochvalovala. „S Kubou se známe asi patnáct let, takže nám to fungovalo skvěle. Máme stejný smysl pro humor a spíš jsme měli před kamerou co dělat, abychom se nesmáli ve scénách, kdy jsme měli být vážnější,“ poznamenala herečka, která v rámci natáčení „užila“ i v bažinách.