ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15515 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Jak se vede zilionářský život předvede partička outsiderů

0 Richard Winter 5.10.2016

Na podzim tohoto roku bude uvedena do kin nová akční komedie s názvem Zilionáři. V hlavní roli se představí Zach Galifianakis známý z filmu Pařba v Las Vegas. Tato akční komedie pojednává o lehkovážném životě muže, který se rozhodne zorganizovat jednu z největších bankovních loupeží v historii Ameriky. Film bude uveden do kin 13. října ve formátu 2D s českými titulky a je nevhodný pro děti mladší 12 let.

David (Zach Galifianakis) je nekomplikovaný muž, který se zasekl v stereotypním životě. Den co den usedá za volant svého obrněného automobilu, aby odvážel obrovské sumy peněz jiných lidí. Jediným vzrušujícím momentem v jeho životě je flirtování  s kolegyní Kelly (Kristen Wiig), která ho však brzy zatáhne do těžko uvěřitelného dobrodružství. Skupinka nepříliš inteligentních loserů, pod vedením Steva (Owen Wilson), plánuje vyloupit banku a David jim v tom má samozřejmě pomoci.

Navzdory absolutně amatérskému plánu se ale stane nemožné a oni mají najednou v kapse  17 miliónů dolarů. A protože tato partička je skutečně vykutálená, začne si život užívat opravdu ve velkém stylu. Peníze létají vzduchem za luxusní a kolikrát i nepotřebné věci, ale co jim nedochází, že pro policii tak zanechávají spoustu jasných stop pro jejich dopadení…

Režie filmu se ujal Jared Hess.

Tagy: ,