ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5030 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Jack White chystá sólovku

0 Redakce 8.1.2010

Jack White, jeden z nejzaměstnanějších umělců na hudební scéně, částečně odhalil své další záměry. Momentálně pracuje na svém sólovém albu. Člen kapel The White Stripes, The Racounters a The Dead Weather řekl magazínu Rolling Stone, že deska vyjde ještě letos. Dodal, že zamýšlí nahrát všechny nástroje sám.

Ještě nikdy jsem to neudělal, ale přemýšlím o tom. Je to pro mě opravdová výzva. Sólová deska přinese rozhodně něco jiného, než co jsem dosud dělal,“ řekl White.

Připomeňme, že před několika měsíci vyšlo debutové album formace The Dead Weather, nejnovějšího Whiteova projektu. Rolling Stone se hudebníka zeptal, zda a kdy lze případně očekávat novinky projektu The White Stripes a The Racounters.

Byla by chyba, kdybych vám prozradil termíny vydání nových desek. Nechci mluvit o tom, co bude po sólovce. Myslím si ale, že bych klidně mohl jít do studia a během dvou týdnů nahrát nové album The White Stripes. Nevylučuju to. A možná bude i nová deska The Dead Weather. Nemám rád kalendář před očima,“ řekl.

JŠp