ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10330 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

J.A.R. konečně vydají nové album

0 Redakce 28.2.2017

Skupina J.A.R. si dala s novým albem načas. Příznivci si museli počkat šest let, než její diskografii rozšíří další počin. Jeho titul zní Eskalace dobra a vyjde 10. března na CD. Následovat bude i vydání na vinylu.

Člověk je od přírody tvor zvídavý a zajímá ho, jak vlastně věci opravdu fungují. Takového tvora by tedy mohlo zajímat, jak po 28 letech od založení, funguje kapela J.A.R. a zdalipak je možné, aby dokázala své fanoušky a posluchače ještě něčím překvapit.

Odpověď je překvapivě jednoduchá – na novém albu Eskalace dobra se to právě stalo. J.A.R.  se prostě rozhodli hodit umění tak trochu za hlavu a našlapat tam pořádný nářez. Překvapivé změny stylu během písní, osobité a lety vyzrálé hlasy všech tří zpěváků, špičkové instrumentální výkony a vynikající produkce uštědřily klasickému funkovému pojetí J.A.R. nový impuls.

Jedenáct nových skladeb a několik tajných, na obalu neoznačených, bonusů, všechny provede inovativním a jak se patří ironickým a tajemným světem jedné z nejosobitějších skupin.

Tagy: