ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6780 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Izzy Stradlin nebude hrát s Guns NʼRoses

0 jsk 3.3.2016

Americký kytarista Izzy Stradlin napsal na svém Twitteru, že nebude součástí chystaného comebacku sestavy Guns NʼRoses z devadesátých let. Konto na Twitteru si založil kvůli tomu, aby rozptýlil dohady, které se kolem jeho dalšího bytí v kapele vynořily.

„Objevila se spousta spekulací a mnoho informací,“ napsal. „V této chvíli je to ale tak, že jsem nepřijal místo v kapele při koncertním turné v roce 2016, stejně tak jsem zatím nepřijal účast na případném nahrávání desky.“

Guns NʼRoses před několika týdny oznámili, že se vrátí na scénu v sestavě, ve které vedle sebe budou zpěvák William Axl Rose a kytarista Slash. Ti se v polovině devadesátých let rozešli ve zlém a od té doby se v jedné kapele nepotkali. Guns NʼRoses se představí na začátku dubna v T-Mobile Areně v Las Vegas a o týden později na festivalu Coachella. Následuje americké turné.

Svou účast v kapele potvrdili W. Axl Rose, Slash, baskytarista Duff McKagan, klávesista Dizzy Reed, mulktiinstrumentalista Chris Pitman, kytarista Richard Foretus a bubeník Frank Ferrer.