ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14436 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Iné kafe mají nový singl i termíny tří koncertů

0 Redakce 21.1.2010

V neděli 24. ledna zazní ze slovenského rozhlasového éteru na frekvenci tamního Funrádia poprvé nový singl bratislavské kapely Iné kafe, písnička nazvaná Déjà vu. Bude to prvně po sedmi letech. Tehdy naposledy vydalo punkrockové uskupení singl, skladbu Spomienky na budúcnosť.

Déjà  vu je novinka, která vznikla během zkoušek na koncert loni v lednu na Výstavišti v Praze. Tam také měla premiéru. Studiová verze písničky, která se posléze dostane do dalších slovenských i českých rádií, je současně pilotním singlem k chystanému best of albu, jež vyjde letos na jaře.

Bratislavské kvarteto též oznámilo termíny svých tří festivalových koncertů. Vratko – zpěv, kytara, Wayo – kytara, Forus – baskytara a Dodo – bicí dodali, že vícekrát letos nevystoupí a zcela záměrně rozdělili místa svých setů rovnoměrně na trase Slovensko – Česko.

29. května se představí  v Praze na Výstavišti na festivalu Iný Fest, 3. července zahrají v Novém Mestě nad Váhom na Slovensku na Topfestu a o den později v Prešově na akci Dobrý fest.

Na příští rok chystá  Iné kafe nové studiové album.

JŠp