ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5583 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Indiepopová zpěvačka Amy Shark přijede na svou českou premiéru

0 jsk 8.6.2022

„Zažila jsem mnohé, ale mě jen tak něco nezlomí!“ říká zpěvačka Amy Shark. V rodné Austrálii, ale i USA nebo Kanadě už je velkou hvězdou, teď přijíždí pokořit nová teritoria a naverbovat nové fanoušky. Vydala tři desky, tu první ještě jako Amy Cushway. Aktuální Cry Forever je ještě čerstvá. Do Prahy přijede 10. října, její domácí koncertní debut proběhne v Rock Café.

Život Amy Shark se změnil, když v roce 2016 vydala svůj budoucí hit Adore. V tu chvíli se o umělkyni na volné noze začaly prát největší nahrávací firmy a zanedlouho už hrála v amerických late night shows s Jamesem Cordenem i Jimmym Fallonem. V mezičase dokončovala desku Love Monster, se kterou jí pomáhal Mark Hoppus z Blink-182.

Koncerty Amy Shark jsou vyhlášené svou energií, zpěvačka na nich střídá vlídnou polohu s tou přísnou, přesně jako ve svých písničkách. V dětství poslouchala Smashing Pumpkins, Sinead O’Connor, ale i R&B anebo Eminema a punk. „Syrovou hudbu. Upřímnou,“ říká. A o stejné vyznění se teď snaží ve své vlastní tvorbě.

Tagy: