ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6140 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Incubus chystají novinku na červenec

0 Redakce 12.5.2011

Multiplatinová americká  rocková kapela Incubus se chystá na vydání svého nového studiového alba nazvaného If Not Now, When? Vyjde 12. července letošního roku a první singl z něho se jmenuje Adolescents.

Na práci na desce kapela do studia povolala renomovaného producenta Brendana O’Briena (dělal s Pearl Jam, Rage Against The Machine, Bobem Dylanem a dalšími). Výsledkem prý je moderní a elegantní zvuk, který v podstatě spojuje to nejlepší z filozofie kapely v letech její existence, což ve výsledku tvoří nový sound.

„Myslím si, že když jsme měli napsané asi tři skladby, začali jsme chápat, že odkrýváme něco nového,“ vysvětluje zpěvák Brandon Boyd. „Deska If Not Now, When? je naším hrdým, romantickým, bujným, zvukovým a milostným dopisem světu. Je temnější, pomalejší, bohatší, rafinovanější a komplikovanější než vše, co jsme dosud stvořili.”

Kariéra formace Incubus trvá více než deset let. Celosvětově prodala přes 13 milionů desek, nahrála 6 studiových alb, ze kterých se třináct skladeb umístilo v Top 10, a z toho 4 singly skočily na první příčku hitparády ihned po vydání.

Dosud poslední nahrávka kapely se jmenuje Light Grenades a vyšla v listopadu 2006.

JŠp