ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12892 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

IMT Smile oslavují třicetiny

0 jsk 8.11.2022

Slovenská skupina IMT Smile vydala včera nové album. Jmenuje se Život človeka v roku 2022. K novinkám Život človeka a Bolo to tak dávno přidala i tři hity nově nahrané v roce 2022 a také šest nahrávek z koncertů téhož roku.

Album je pro kapelu mimořádně důležité, protože v roce 2022 oslavila třicet let od svého založení, převzala platinovou desku za album Srdce Rozum Boulevard a odehrála IMT Smile Summer Tour 2022 pro víc než čtyřicet tisíc lidí. Kapelu ale také zasáhlo onkologické onemocnění baskytaristy Peťa Bartoníka, který byl hospitalizovaný tři dny před koncertem v obci Východná.

Novinky, záznamy z live vystoupení a znovu nahrané skladby Kapela, Exotika, Vyvedený z miery doplňují fakt, že skupina IMT Smile pokračuje ve stejném tempu, jak jsme u ní zvyklí a neustále hledá nové cesty a další výzvy. To potvrzuje i úvodní skladba Život človeka, jejíž finální mix svěřila kapela do rukou amerického zvukového inženýra a držitele pěti cen Grammy. Chris Lord-Alge se tak podepsal pod finální podobu nového singlu Život človeka, text napsal Vlado Krausz a hudbu Ivan Tásler.

Tagy: ,