ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30215 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Imodium vydá Polarity nejdříve digitálně,

0 Redakce 25.3.2010

dvojalbum vyjde o pár dní později

Po třech letech vydá  nové studiové album broumovská skupina Imodium, a to rovnou v podobě 2CD. Za názvem Polarity hledejme jako ústřední téma celého počinu různé protiklady a protipóly.

„Proto kolekci tvoří vždy dvě verze jedné skladby. První je elektrická, ve které hrajeme nové písničky takříkajíc naplno, a druhá přinese intimnější aranže,“ říká zpěvák a kytarista Imodia Thom.

V intimněji pojatých písničkách se v roli hostů objeví Michal Hrůza, Honza Křížek z Blue Effectu a Martin Zeller z Cocotte Minute. I tentokrát bude přílohou k hudbě na CD datová stopa, na které bude ke zhlédnutí krátký dokument zachycující atmosféru nahrávání obou alb a také bonusy ke stažení.

Od 29. března bude možné stahovat „rockové“ písničky (tedy základní část desky) digitálně ze stránek T-Music. V rámci oblíbené nabídky „Zaplať kolik chceš“ si budou moci fanoušci zvolit cenu, kterou za stažení nových písniček či celého alba kapele zaplatí.

Skladby z počinu Polarity Imodium oficiálně představí na svém vystoupení 6. dubna v pražském Lucerna Music Baru. Ten den odstartuje i prodej fyzických CD. Poté následuje turné, při kterém čtveřice zavítá do dvanácti měst, aby novinku v jeho závěru 22. května slavnostně pokřtila ve svém rodišti, východočeském Broumově. Hosty křtu budou skupiny UDG a Skapollo.

K vydání alba nabídne Imodium na adrese www.imodiumband.cz  novou podobu svých internetových stránek. Tam také budou k dispozici další informace o albu i turné.
Polarity Tour 2010

03.04. Děčín, klub Garage
06.04. Praha, Lucerna Music Bar (křest CD + hosté)
07.04. Brno, klub Green
08.04. Ostrava, klub Boomerang
16.04. Jistebnice u Tábora, KD
17.04. Strakonice, klub Křemelka
23.04. Nejdek, KD
23.04. Plzeň, Majáles (náměstí)
30.04. Krnov, klub Kofola
01.05. Lanškroun, Majáles After Party
14.05. Strakonice, Křemelka
15.05. Ražice u Písku, Rockem proti Rakovině
21.05. Litomyšl, Kotelna
22.05. Broumov (areál Dětského hřiště), křest desky + UDG, Skapollo aj.

JŠp