ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9051 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Imodium nabízí rarity i jízdu parníkem

0 Redakce 29.5.2012

Rocková kapela Imodium pokračuje v oslavách deseti let existence. Po lednovém uvedení dokumentu 9½ přichází s dalšími dárky pro fanoušky. Ve spolupráci s vydavatelstvím Supraphon předně digitalizovala celou svou dosavadní diskografii a nabídne ji 31. května ke koupi v internetovém obchodu Supraphonline a později i v dalších digitálních obchodech, včetně iTunes nebo servisu Musicjet.

Ke třem svým studiovým (Imodium, Stigmata, Polarity) a jednomu koncertnímu albu (Akustika) přidá jako bonus balíček nazvaný 9½. Obsahuje devět skladeb, přesněji některé dosud nevydané, rarity a demosnímky některých singlů.  Ke stažení pak nabízí i svůj první demosnímek Brace, jenž vyšel v roce 2001.

Na 30. květen připravilo Imodium další koncert na parníku. Po dvou minulých akcích vybralo pro letošek větší plavidlo Cecilie, aby mohlo na svém koncertním mejdanu na Vltavě v Praze přivítat více fanoušků najednou. Jako hosty si ke svému vystoupení pozvalo skupinu My Own Story, pro svůj set pak i některé členy kapel Rybičky 48, UDG a Airfare. 

Vstupenky na plavbu s Imodiem si lze stále rezervovat na internetových stránkách www.imodiumband.cz.

JŠp