ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16611 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Imagine Dragons vystoupí v Praze

0 jsk 8.11.2021

Imagine Dragons, jedna z nejúspěšnějších kapel na světě a multiplatinoví držitelé ocenění Grammy, se vrátí do České republiky. Dne 30. května 2022 odehrají na letišti Letňany svůj dosud největší zdejší koncert. Vstupenky v cenových relacích od 1490 do 2390 Kč jsou v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Album Mercury – Act 1 vyšlo začátkem letošního září, předznamenala jej už dvojice singlů Cutthroat a Follow You. První zmiňovaná, punkem inspirovaná skladba, pojednává o uzemnění vnitřního kritika, který přebývá v každém z nás a nabourává naše sebevědomí. Follow You je doposud nejosobnější skladba repertoáru Imagine Dragons. Zpěvák Dan Reynolds ji napsal přímo poté, kdy se dal po několika měsících odloučení znovu dohromady se svou ženou. V klipu k písni hrají herci Kaitlin Olson a Rob McElhenney. Album vzniklo ve spolupráci s věhlasným producentem Rickem Rubinem, který se v minulosti podílel na nahrávkách Linkin Park nebo Red Hot Chili Peppers.

Imagine Dragons jsou jednou z nejprodávanějších rockových kapel 21. století. Dohromady prodali přes 100 milionů alb a třeba na streamovací službě Spotify jsou třináctým nejsledovanějším umělcem vůbec. Ne náhodou mají na svém kontě tři nejlepší rockové skladby desetiletí podle magazínu Billboard: Believer, Thunder a Radioactive.