ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14331 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Imagine Dragons v tahu. Připravili další desku

0 jsk 10.10.2018

Americká kapela Imagine Dragons vydá 9. listopadu v pořadí čtvrté album Origins. Budou na něm kupříkladu hit Natural nebo singl Zero z filmu Raubíř Ralf a internet. Origins má být sesterským albem k předchozímu Evolve.

„Je to o hledání nového prostředí, zároveň jde ale i o to, vážit si svých kořenů,” komentuje desku zpěvák Dan Reynolds, jehož spoluhráči v kapele jsou kytarista Wayne Sermon, baskytarista Ben McKee a bubeník Daniel Platzman. „Když tvoříme, tvoříme bez hranic, bez jakýchkoliv pravidel. Přijde nám strhující tvořit hudbu, která je pro nás něčím novým a odlišným.”

Imagine Dragons spojili síly s producenty Joelem Littlem (Lorde/Khalid), duem Mattman & Robin (Selena Gomez/Carly Rae Jepsen) a Johnem Hillem (Florence & The Machine), kteří kapele pomohli dotáhnout k dokonalosti kaleidoskopický zvuk Origins. Deska se pohybuje mezi artovým rockem, hip-hopem, popem a folkem a nepostrádá typický rukopis Imagine Dragons, kterým jsou texty, které vypráví o občasně bolestivých sebereflexích, které však nakonec vyústí v inspiraci a povznesou duši.