ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5002 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Imagine Dragons přidávají druhý pražský koncert

0 jsk 16.11.2021

Imagine Dragons vyprodali svůj největší pražský koncert během několika dnů. Pro velký zájem teď přidávají koncert druhý. Ten se odehraje v sobotu 28. května, dva dny před tím prvně ohlášeným. Vstupenky (1490–2390 Kč) budou v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal od 19. listopadu od 10 hodin.

Album Mercury – Act 1 vyšlo začátkem letošního září, předznamenala jej už dvojice singlů Cutthroat a Follow You. První zmiňovaná, punkem inspirovaná skladba, pojednává o uzemnění vnitřního kritika, který přebývá v každém z nás a nabourává naše sebevědomí. Follow You je doposud nejosobnější skladba repertoáru Imagine Dragons.

Zpěvák Dan Reynolds ji napsal přímo poté, kdy se dal po několika měsících odloučení znovu dohromady se svou ženou. V klipu k písni hrají herci Kaitlin Olson a Rob McElhenney. Album vzniklo ve spolupráci s věhlasným producentem Rickem Rubinem, který se v minulosti podílel na nahrávkách Linkin Park nebo Red Hot Chili Peppers.

Imagine Dragons jsou jednou z nejprodávanějších rockových kapel 21. století. Dohromady prodali přes 100 milionů alb a třeba na streamovací službě Spotify jsou třináctým nejsledovanějším umělcem vůbec. Ne náhodou mají na svém kontě tři nejlepší rockové skladby desetiletí podle magazínu Billboard: Believer, Thunder a Radioactive.