ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13798 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Igor Orozovič chystá vánoční koncerty

0 jsk 3.11.2022

Herec a muzikant Igor Orozovič pokračuje ve svém autorském hudebním projektu Když chlap svléká tmu a po vyprodaných koncertech v pražské La Fabrice, na Letní scéně Kampa, v ostravském Divadle Mír a v brněnském Cabaretu des Péchés se pustil do další koncertní sezony.

Na 11. listopad chystá svatomartinský koncert v Městském divadle Varnsdorf a také dva speciální vánoční koncerty v pražském Divadle pod Palmovkou. První, který bude 14. prosince, se vyprodal bez jakékoli reklamy během října, a proto se Divadlo pod Palmovkou nyní rozhodlo přidat ještě jeden na 15. prosinec.

„Sám jsem překvapený, že lidé na mé koncerty chodí. Na ty první přišli, aniž by mou hudbu dopředu slyšeli. Asi je to kombinace toho, že mě někteří znají z televize nebo divadla a jiní jako muzikanta. Přece jen pro náš autorský Cabaret Calembour dělám hudbu už třináct let,“ uvažuje Orozovič a dodává: „Dlouho jsem řešil, že nevím, jakým hudebním směrem se na své sólové dráze vydat. Dělám to tedy tak, že žánr hledám rovnou před diváky a přímo s nimi. A baví nás to oboustranně.“

(foto: Lucie Levá)